پرفسور سمیعی

چند روز پیش در تهران یک همایش آموزشی برای جراحان مغز و اعصاب برگزار میشود و مثل هر سال پرفسور سمیعی به عنوان بهترین جراح در آن شرکت می کند و ظاهرا چند تا عمل با حضور تعداد کثیری از جراحان مغز و اعصاب در تهران انجام می دهد.

پس از پخش این خبر در اخبار دیروز تلفن های زیادی از اقوام به من شد که انگار نقطه امیدی پیدا کرده باشند به اتفاق می گفتند که همسر را برای مداوا پیش پرفسور سمیعی ببرم. جواب دادم: اگر شما الان از جریان این پرفسور مطلع شده اید من همان ماه اول دنبالش بودم ولی متاسفانه دکتر در ایران مریض ویزیت نمی کند و این دو تا عمل هم از قبل برای همایش پیش بینی شده هستند. و اگر راهی بلدید یا کسی را می شناسید که شود از دکتر وقت گرفت یا جایی ویزیت می کند من میروم.

اگر کسی اطلاعات در مورد ویزیت شدن توسط پرفسور دارد ممنون می شود در اختیارم بگذارد.

البته شنیده ام که می شود جواب ام آر آی ها را روی سی دی ریخت و به شاگردان دکتر داد تا برایش ایمیل بزنند و روی ایمیل دوستانش جواب می دهد و تشخیصش را اعلام می کند. که نمی دانم چقدر صحت دارد.

متاسفانه در شرکتی که همسر در آن مشغول به کار است اوضاع اصلا خوب نیست و استرس های زیادی بابت کارش دارد و چند نفر نیز تا کنون مجبور به استعفا شده اند و به خاطر اینکه همسر نیز جز کسانی هست که  طرفدار استعفا داده ها است و حق را به آنها می دهد و البته بند پ نیز شاملش نمی شود موقعیت مناسبی ندارد.

وقتی از سر کار می آید و ناراحت است و علت ناراحتی اش را می پرسم می گوید: فقط تنهایم بگذار و  وقتی مرد مریخی از غار بیرون می آید فقط به رئیس گیر می دهد و تمام خلاف هایی که او و فک و فامیلش در شرکت می کنند را به زبان می آورد و می گوید اگر بخواهم اینجا بمانم باید پاچه خواری همچین آدمی را بکنم. و من فقط گوش می دهم و مضطرب می شوم که عاقبت چه می شود. همسرم در دوران عقد سابقه بدی از بیکاری دارد و نزدیک سه سال بیکار بود که خیلی آزار دهنده بود.

/ 1 نظر / 23 بازدید
مامي آلينا

اطلاعات منم درهمين حدخودته.ببخش نمي تونم كمكت كنم[خجالت][خجالت][خجالت]ولي جراح خيلي منبحري. نمي دونم خواننده ترك ابراهيم رومي شناسي يانه؟چندين ماه پيش ترورشدوگلوله به سرش اصابت كرد.همين چندوقت پيش توسط پروفسورعمل شد.الانم ديگه انگاري اوضاعش كاملااوكي شده چون عكساي تجديدفراشش بعدازين عمل منتشرشد[چشمک]