بشکن بشکنه بشکن.

هفته گذشته برای تازه کردن دیدارها به ولایت رفتیم.

 آب و هوا و خاک ولایت به ما نیرویی دو صدچندان می دهد. به همت خاله های همسر از یک دکتر پنجه طلا نوبت گرفته شد و به همراه همسر گرامی به مطب ایشان مراجعه نمودیم. دکتر با توجه به جواب ام آر آی جواب کاملی به ما ندادند و تاکید کردند که  از روی عکسها جواب کاملتری به ما می دهند. بعد از برگشتن نیز همسر به دستور پزشک نوار گوش گرفتند که ظاهرا گوش ایشان سالم می باشد. و احتمالا ویروسی که درون گوش ایشان جا خوش کرده باعث سرگیجه هایشان می شود.

از این موضوع که بگذریم. صاحب خانه گرامی طی تماسهای مکرر هفته پیش لرزشی به جان ما انداختند که می خواهند 150 تومان ناقابل به کرایه منزل اضافه نمایند. ما که اجاره خانه قبلی نیز برایمان سنگین بود به تلاش و تکاپو افتادیم که آشیانه ی دیگری برگزینیم. از خدا که پنهان نیست از شما پنهان نباشد هر چه بیشتر تلاش می کردیم به نتیجه ای نمی رسیدیم. برادرشوهرمان نیز برای امداد رسانی همراه ما آمده بودند که ایشان نیز تلاشهایشان به جایی نرسید.

چهارشنبه شب با خستگی تمام به خانه رسیدیم که زنگ خانه به صدا در آمد. صاحب خانه عزیزمان آمدند و صحبت نمودند. همسر نیز آب پاکی را روی دستش ریخت که ما نهایتا 50 تومان می توانیم به اجاره اضافه کنیم. اگر با این قیمت خانه را تمدید می کنید که در خدمتتان هستیم وگرنه یک مهلت یک ماهه به ما بدهید تا جابجا شویم چون تا این لحظه که جایی را پیدا نکرده ایم.

ایشان نیز در کمال ناباوری قبول نموده و 50 تومان به اجاره اضافه کرده و رفتند. پس از رفتنشان مراسم جشن و سرور در خانه به پا شد و به تمام عواملی که برای رفع مشکل مسکن ما دست به دعا برداشت بودند خبر داده شد که دعایتان نتیجه داد.

از همین تریبون از صاحب خانه عزیز کمال تشکر را داریم و دستش درد نکند ولی ببینید   این مبلغی که ایشان اضافه کرده مبلغ قانونی بوده و قانوناَ بیشتر از این نباید اضافه می کرده ولی چقدر اوضاع قانون و اینها خراب است که به خاطر کار قانونی صاحب خانه ما اینگونه بشکن بشکن می زنیم!!!

 

/ 0 نظر / 10 بازدید