کارت پستال های شهری

چند وقتی بود می خواستم از همین تریبون از شهردار محترم تهران تشکر کنم که با پیام های زیبا در گوشه کنار شهر حال و هوای آدم را عوض می کنند و توی دود و دم و ترافیک یه حس خوب را (حداقل برای من که اینطور بوده) به شهروندان منتقل میکنند. تا اینکه امروز متوجه شدم که اختتامیه مراسم "کارت پستالهای شهری" امروز است. شاید کسی این وبلاگ را نخواند ولی لازم دانستم به نوبه خودم از ایشان تشکر کنم.

من از اینکه خسته وقتی از سرکار برمی گردم، توی ترافیک می بینم روی یک بیلبورد بزرگ نوشته شده "برای تربیت کودک صبور باشید" واقعا لذت می برم یا جای دیگه نوشته "صدای پدر و مادرت را ضبط کن" یه تلنگر خوب به ماست که بیشتر قدر هم را بدانیم. یا جایی دیگر نوشته بود "خوشبختی ات را در خوشبخت کردن دیگران جستجو کن" مخصوصا دیدن آب نمای اتوبان مدرس جنوب به شمال قبل از خروجی همت وقتی هوا تاریک شده واقعا لذت بخشه به نظرم خیلی زیباست و نشون میده یک نفر به فکر روح و روان شهروندان این شهر شلوغ هم هست.

در عوض می خواستم از وزیر راه هم تشکر کنم، که از اینکه تلفات سقوط هواپیما  تهران - ارومیه کم بوده ابراز خرسندی کردند!!!

امروز توی روزنامه همشهری یک نویسنده حرف دلش را راجع به این موضوع نوشته بود که انگار جانا سخن از زبان ما می گویی

متن این بود

پس از حضور مسئولین همیشه در صحنه، بهب.هانی ابراز خشنودی کرد و گفت: "خوشبختانه (!) تلفات کم است:" شما به بزرگی خودتان ببخشید دیگر جناب بهبهانی، به خدا یکهویی شد، نتوانستیم بیشتر از این تلفات بدهیم، اگر از قبل هماهنگ می کردید و می گفتید، تشریف می آوردید، حتما مراسم باشکوه تری برگزار می کردیم. عمری باشد در حادثه بعدی جبران می کنیم. شما فقط لطف کنید تعداد مد نظرتان را به ما بگویید که حواس مان به ایده آل شما هم باشد. حالا انصافاً 80-70 نفر کم تان است؟! با چند نفر کارتان راه می افتد که شما هم خیلی از جیب ضرر نکنید؟! (احسان پیربرناش)

/ 3 نظر / 4 بازدید
مامي آلينا

من گفتم اگه شهردارتهران كانديدرياست جمهوري بشه بهش راي ميدم چون اهداف قشنگي داره هرچندكه قبلاهمه ميگفتن چون نظامي بوده آدم خشك وخشنيه.[چشمک] وزيرمحترم راه چندساعت بعدحادثه نطق فرموده بودن كه مسافراخودشون درحال بيرون اومدن ازهوابيماهستن فك كنم روحشون روزيارت مي كرده.[ناراحت]

بادگیر کاهگلی

سلام بانو من هم از شما و نگاه زیبایتان سپاسگزاری می کنم محمد ثابت ایمان ...دبیر کارت پستال های شهری

مامان تربچه ها

عجب خوبه این اقای وزیر راه عزرایل نشد وگرنه با این اشتها یه شبه نسل بشر را ورمیچید [عصبانی] خدا کنه شهردار هم تا تهش همیجوری پیش بره معمولا تا به ان جایی که میخوان میرسن توزرد از اب درمیان[ناراحت]