تولد مهد کودکی زود هنگام

عصر شنبه وقتی دفترچه مهد را نگاه کردم دیدم که توش نوشته شده بود که دوشنبه توی مهد کودک تولد برگزار میشود.

من که مطمئن نبودم که تولد تو هم دوشنبه برگزار بشه فردا صبحش  از کادر مهدکودک سوال پرسیدم، که گفتند: بله شما هم جزو بچه هایی هستی که دوشنبه براشون جشن تولد می گیرند. با اینکه به نظرم زود بود آخه هنوز پانزده روز تا تولدت مونده بود ولی چون یک سری وسایل تولد را گرفته بودم تو هم به شدت ذوق و هیجان برای برگزاری جشن داشتی تصمیم گرفتم تولد مهد را زودتر بگیرم تا خوشحال بشی.

 بنابراین عصر همان روز رفتم و یک کیک آماده با طرح گیتار خریدم (دیگه وقت برای سفارش نداشتم) و کلاه و شمع و بادکنک و پیش دستی و بقیه وسایل را هم آماده کردم. برای هدیه یادگاری به دوستات هم کتاب گرفتم و صفحه اولش را از طرفت یک جمله برای دوستات نوشتم. صبح دوشنبه هم وسایل را تحویل مهدکودک دادم. بعد از ظهر که تماس گرفتم خونه مامانی گوشی را برداشتی و گفتی: جـــــــــــــــشن گرفتیم. شبش هم گفتی: که آرمان بوسم کرد بهش کتاب دادم. یک چیز دیگه که گفتی این بود که بپر بپر کردم شلوارم افتاد پایینتعجب. البته من که توی جشن نبودم ولی این گزارشاتی بود که خودت در مورد جشن به ما دادی و در ضمن گفتی که داریس نیومده بودناراحت.

خوشحالم که بهت خوش گذشته بیصبرانه منتظر عکس یا فیلمی هستم که قرار از طرف مهدکودک به ما  بدهند.

 پسر گلم بدون که تمام تلاشم برای شاد کردن تو،

 که از شادی تو ما شاد میشیم.

/ 2 نظر / 6 بازدید
مهمان

بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و احترام ، در وبلاگی سوالی پیرامون حدیثی فرموده بودید و پس از پاسخ نگرفتن ، فرموده اید کسی نیست جواب ما رو بده ؟ نظر به اینکه به دلایلی میل چندانی به نوشتن در کامنتهای وبلاگ مذکور ندارم ، اینجا مزاحمتان شدم . اگر منظور از جوانی کردن ، نعوذ بالله انجام محرمات باشد ، که بله طبق دستور دین انسان نباید جوانی بکند ! و این اعمال در هر سنی از انسان مکلف سر بزند عقاب خواهد داشت . اما اگر مقصود بهره بردن از لذت های حلال است که دین نه تنها چنین چیزی را نهی ننموده بلکه به این مهم تاکید هم داشته است . " شبیه پیران بودن در جوانی " که در حدیث شریف آمده نیز ناظر به انجام ندادن سبک سری های جوانی و برخی صفات سالمندان ( همچون وقار و حلم و...) را در جوانی داشتن است . نه نفی هرگونه جوانی و انکار این مقطع مهم و سرنوشت ساز حیات . از اینکه مزاحمتان شدم عذرخواهی می کنم . امید که در کنار همسر و فرزند عزیزتان در سایه خدا و توجهات امام عصر ارواحنا فداه شاداب و سرافراز باشید .

مامي آلينا

[خنده][خنده][خنده][خنده][خنده]الهي فداش.اون قسمت شلوارش ديگه آخرش بودا[قهقهه][قهقهه][قهقهه]تولدزودهنگامش مبارك[دست][دست]راستي ماني اين مدت اصلامهدكودك نرفته.ازجشن سينااينهاهم بي نصيب مونده[چشمک][ماچ]