Lilypie Fourth Birthday tickers ---------------------- کارت پستال های شهری - سینا مرد کوچک


سینا مرد کوچک

روز 10 اسفند 1386 خداوند نعمت را بر ما تمام کرد و در بیمارستان صارم تهران ساعت 9:10 صبح روز جمعه یه موجود پاک و معصوم را به ما هدیه داد (دوست دارم این وبلاگ یه یادگاری باشه برای روزی که مرد کوچولوی ما بزرگ شده).


چند وقتی بود می خواستم از همین تریبون از شهردار محترم تهران تشکر کنم که با پیام های زیبا در گوشه کنار شهر حال و هوای آدم را عوض می کنند و توی دود و دم و ترافیک یه حس خوب را (حداقل برای من که اینطور بوده) به شهروندان منتقل میکنند. تا اینکه امروز متوجه شدم که اختتامیه مراسم "کارت پستالهای شهری" امروز است. شاید کسی این وبلاگ را نخواند ولی لازم دانستم به نوبه خودم از ایشان تشکر کنم.

من از اینکه خسته وقتی از سرکار برمی گردم، توی ترافیک می بینم روی یک بیلبورد بزرگ نوشته شده "برای تربیت کودک صبور باشید" واقعا لذت می برم یا جای دیگه نوشته "صدای پدر و مادرت را ضبط کن" یه تلنگر خوب به ماست که بیشتر قدر هم را بدانیم. یا جایی دیگر نوشته بود "خوشبختی ات را در خوشبخت کردن دیگران جستجو کن" مخصوصا دیدن آب نمای اتوبان مدرس جنوب به شمال قبل از خروجی همت وقتی هوا تاریک شده واقعا لذت بخشه به نظرم خیلی زیباست و نشون میده یک نفر به فکر روح و روان شهروندان این شهر شلوغ هم هست.

در عوض می خواستم از وزیر راه هم تشکر کنم، که از اینکه تلفات سقوط هواپیما  تهران - ارومیه کم بوده ابراز خرسندی کردند!!!

امروز توی روزنامه همشهری یک نویسنده حرف دلش را راجع به این موضوع نوشته بود که انگار جانا سخن از زبان ما می گویی

متن این بود

پس از حضور مسئولین همیشه در صحنه، بهب.هانی ابراز خشنودی کرد و گفت: "خوشبختانه (!) تلفات کم است:" شما به بزرگی خودتان ببخشید دیگر جناب بهبهانی، به خدا یکهویی شد، نتوانستیم بیشتر از این تلفات بدهیم، اگر از قبل هماهنگ می کردید و می گفتید، تشریف می آوردید، حتما مراسم باشکوه تری برگزار می کردیم. عمری باشد در حادثه بعدی جبران می کنیم. شما فقط لطف کنید تعداد مد نظرتان را به ما بگویید که حواس مان به ایده آل شما هم باشد. حالا انصافاً 80-70 نفر کم تان است؟! با چند نفر کارتان راه می افتد که شما هم خیلی از جیب ضرر نکنید؟! (احسان پیربرناش)

نویسنده : مامان سینا ; ساعت ۱۱:٢۳ ‎ق.ظ روز پنجشنبه ٢۳ دی ۱۳۸٩