Lilypie Fourth Birthday tickers ---------------------- آلودگی هوا - سینا مرد کوچک


سینا مرد کوچک

روز 10 اسفند 1386 خداوند نعمت را بر ما تمام کرد و در بیمارستان صارم تهران ساعت 9:10 صبح روز جمعه یه موجود پاک و معصوم را به ما هدیه داد (دوست دارم این وبلاگ یه یادگاری باشه برای روزی که مرد کوچولوی ما بزرگ شده).


این روزها هوای تهران خیلی آلوده است. و تا امروز ٣ روز در تهران تعطیل شده، البته شرکت ما که استوار و پایدار است و تعطیلی ندارد. امروز هم مدارس ابتدایی و راهنمایی تعطیل هستند. در کل شهر تهران طرح زوج و فرد اجرا می شود تا شاید کمی بالاجبار هم که هست از آلودگی کاسته شود. متاسفانه با اینکه آخرین ماه پاییز ٨٩ را می گذرانیم فقط یک بارندگی داشته ایم و حتی باد هم نمی وزد این باعث شده است میزان آلاینده ها در سطح شهرها افزایش پیدا کند. تابلوهای شاخص آلودگی وضعیت بدی را نشان می دهند بیماران قلبی، ریوی، کودکان و حتی افراد سالم با این میزان آلودگی در معرض خطرات جدی هستند که البته اثرات زیان بار آن   بعد مشخص می شود.

سینا جان ما هم زمینه آلرژی دارد و متاسفانه با اینکه اکثر روزها در خانه بوده است شبهای سرفه های وحشتناکی می کند که نه خودش می تواند آسوده بخوابد نه ما. ناراحت

به خاطر خودمان، فرزندانمان و همشهری هایمان سعی کنیم فقط در صورت لزوم از ماشین شخصی استفاده کنیم، شاید هوایی برای نفس کشیدن باقی بماند.

به قول مجری یکی از مسابقات تلویزیونی: هوای هوای تهران را داشته باشیم!

نویسنده : مامان سینا ; ساعت ۸:۳٤ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳ آذر ۱۳۸٩